Street Music Festival 2018

13-14-15 July

Program / Időbeosztás / Schedule

Vineri / Péntek / Friday

Compas DRÄXLMAIER TransPink Ecomatrix Redhat Yard
Scena
Színpad
Stage
Plat. evenimente Coposu
Coposu rendezvényter
Piața Libertății
Libertății tér
Pasajul Coposu
Coposu sétány
Malul Somesului
Szamos-part
RedHat Yard
RedHat Yard
18:00 - 18:45 CHARMING JAY (KR) BELONG (RO) DELIA MEGYESAN (SM) TEODORA - MATUZ J (SM) SOUNDLESS SYMPHONY (SM)
18:30 - 19:15 FUNK YOU! (RO)
19:00 - 19:45 PETER THE TEMP (UK) 4S STREET (RO) STRUNG TOGETHER (SM) ADI STĂNESCU (RO)
19:30 - 20:15 SOCIAL SALTO (UK)
20:00 - 20:45 BUBBLE MAN (FR) ADAM KADABRA DANUBE RANGERS (SK) ERIC TARANTOLA
20:30 - 21:15 MASAWA DUO (AR)
21:00 - 21:45 X RAY BAND (BG) OUTDOOR 5 (SM) STEFAN TRUBADUR (RO) PETER THE TEMP (UK)
21:30 - 22:15 ADI STĂNESCU (RO)
22:00 - 22:45 MASAWA DUO (AR) VADVERB (HU) SOUNDLESS SYMPHONY (SM) 4S STREET (RO) ADAM KADABRA (UK)
23:00 - 24:00 CEZAR BAND (RO) STRUNG TOGETHER (SM) BELONG (RO) ERIC TARANTOLA (FR) FUNK YOU! (RO)

Sambata / Szombat / Saturday

Compas DRÄXLMAIER TransPink Ecomatrix Redhat Yard
Scena
Színpad
Stage
Plat. evenimente Coposu
Coposu rendezvényter
Piața Libertății
Libertății tér
Pasajul Coposu
Coposu sétány
Malul Somesului
Szamos-part
RedHat Yard
RedHat Yard
18:00 - 18:45 ERIC TARANTOLA SOUNDLESS SYMPHONY STRUNG TOGETHER (SM) BELONG (RO) TEODORA - MATUZ (SM)
18:30 - 19:15 ADAM KADABRA (UK) DELIA MEGYESAN (SM)
19:00 - 19:45 ECOU BAND (RO) CHARMING JAY (KR) X-RAY BAND (BG) OUTDOOR 5 (SM)
19:30 - 20:15 BUBBLE MAN (FR)
20:00 - 20:45 FERZZA PAYASO ADI STANESCU (RO) ADI STANESCU (RO) MEDVE SANDOR (RO)
20:30 - 21:15 VADVERB (HU)
21:00 - 21:45 KELET BRASS BAND (HU) BUBBLE MAN (FR) CHARMING JAY (KR) ADAM KADABRA (UK)
21:30 - 22:15 PETER THE TEMP (UK)
22:00 - 22:45 MURRAY MOLLOY (UK) MASAWA DUO (AR) STRUNG TOGETHER (SM) ERIC TARANTOLA (FR)
23:00 - 24:00 BAND OF STREETS (HU) DANUBE RANGERS (SK) STEFAN TRUBADUR (RO) PETER THE TEMP (UK) SUBURBIA11 (RO)

Duminica / Vasárnap / Sunday

Compas DRÄXLMAIER TransPink Ecomatrix Redhat Yard
Scena
Színpad
Stage
Plat. evenimente Coposu
Coposu rendezvényter
Piața Libertății
Libertății tér
Pasajul Coposu
Coposu sétány
Malul Somesului
Szamos-part
RedHat Yard
RedHat Yard
16:00 - 17:00 Medve Sandor (RO)
17:00 - 17:45 SOCIAL SALTO (UK) SOUNDLESS SYMPHONY OUTDOOR 5 (SM) TEODORA / MATUZ J (SM) BELONG (RO)
18:00 - 18:45 PETER THE TEMP (UK) ADAM KADABRA (UK) CHARMING JAY (KR) DELIA MEGYESAN STRUNG TOGETHER (SM)
18:30 - 19:15 FERZZA VADVERB (HU)
19:00 - 19:45 FUNK YOU! (RO) 4S STREET (RO) ADAM KADABRA (UK) DANUBE RANGERS (SK)
19:30 - 20:15 MURRAY MOLLOY (UK)
20:00 - 20:45 SUBURBIA11 (RO) ERIC TARANTOLA (FR) KELET BRASS BAND (HU) STEFAN TRUBADUR (RO)
20:30 - 21:15 BUBBLE MAN (FR)
21:00 - 21:45 MASAWA DUO (AR) PETER THE TEMP (UK) ADI STĂNESCU (RO) FUNK YOU! (RO) BAND OF STREETS (HU)
22:00 - 22:35 ARTIST AWARD CEREMONY Prize offered by Schlemmer
23:30 - 24:00 STREET BRASS JAM STREET JAM SOCIAL SALTO (UK) GUITAR SESSION PETE THE TEMP & JAM

Sponsors

Zes Zollner Electronic

Total Prize of 4000 Euro offered by Schlemmer

Gotec Romania - light painting

Auchan - shopping partner

Main Stage

Piața Libertății

Pasajul Coposu

Somesul Riverside Stage

RedHat Yard Stage

Consiliul Județean Satu Mare

Primăria Municipiului Satu Mare

SZAFKE