Don’t miss out

on all these concerts!

DAY 1 – FRIDAY

STAGEMAIN STAGE
Coposu walkway
TRANSPINK STAGE
Coposu walkway
ECOMATRIX STAGE
fountaine
BRIDGE STAGE
bicycle bridge
LIBRARY STAGE
Decebal street
RED HAT YARDMUSEUM OF ART
 
19:00Mr. Mustache (IT) Nightingale (RO) Muy Moi Show (ES)DJ Kriss Cousin (RO) 
19:30 Eppai (JPN) Stefan Trubadur (RO)   
20:00Kate & Pasi (FI) David Fontana (IT) Teddy Harpo (HU)DJ Flashboy (RO)Danaga (RO)
20:30 Georg Viktor Emmanuel (AU) The loser (IT)   
21:00Funk You (RO) Muy Moi Show (ES) Cano Guru (POR)Stefan Trubadur (RO)Danaga (RO)
21:30 Plucie Ogniem (PL) Eppai (JPN)   
22:00Aliatrix (CZ) Nightingale (RO) Georg Viktor Emmanuel (AU)Teddy Harpo (HU)Mind Dwellers (RO)
22:30Potato Patch Band (HU)Mr. Mustache (IT) David Fontana (IT)   
23:00  Aliatrix (CZ) Vibrella DJ (IT)Funk You (RO)Mind Dwellers (RO)
23:30HuMen Brass Band (HU)Kate & Pasi (FI) Plucie Ogniem (PL)   

DAY 2 – SATURDAY

STAGEMAIN STAGE
Coposu walkway
TRANSPINK STAGE
Coposu walkway
ECOMATRIX STAGE
fountaine
BRIDGE STAGE
bicycle bridge
LIBRARY STAGE
Decebal street
RED HAT YARDMUSEUM OF ART
 
19:00Eppai (JPN) Muy Moi Show (ES) Kate & Pasi (FI)DJ Kriss Cousin (RO) 
19:30 Funk You (RO) David Fontana (IT)   
20:00Potato Patch Band (HU) The loser (IT) Eppai (JPN)DJ Flashboy (RO)Innerstorm (RO)
20:30 Teddy Harpo (HU) Mr. Mustache (IT)   
21:00Kate & Pasi (FI) Funk You (RO) Plucie Ogniem (PL)Georg Viktor Emmanuel (AU)Innerstorm (RO)
21:30 Cano Guru (POR) La Sbrindola (IT)   
22:00Teddy Harpo (HUN) David Fontana (IT) HuMen Brass Band (HU)Plucie Ogniem (PL)Dj Shorty (RO)
22:30 Eppai (JPN) The loser (IT)   
23:00Plucie Ogniem (PL)Muy Moi Show (ES)Georg Viktor Emmanuel (AU)Stefan Trubadur (RO)Aliatrix (CZ) / Vibrella (IT) Dj Shorty (RO)

DAY 3 – SUNDAY

STAGEMAIN STAGE
Coposu walkway
TRANSPINK STAGE
Coposu walkway
ECOMATRIX STAGE
fountaine
BRIDGE STAGE
bicycle bridge
LIBRARY STAGE
Decebal street
RED HAT YARDMUSEUM OF ART
 
19:00Stefan Trubadur (RO) Mr. Mustache (IT) Eppai (JPN) Innerstorm (RO)
19:30 Kate & Pasi (FI) David Fontana (IT)   
20:00Muy Moi Show (ES) Eppai (JPN) Stefan Trubadur (RO)Plucie Ogniem (PL)Innerstorm (RO)
20:30 The loser (IT) Cano Guru (POR)   
21:00Kate & Pasi (FI) Plucie Ogniem (PL) Mr. Mustache (IT)David Fontana (IT)ZO (RO)
21:30 Georg Viktor Emmanuel (AU) The loser (IT)   
22:00HuMen Brass Band (HU) Aliatrix (CZ) / David Fontana (IT) Funk You (RO)Suncity Brass Band (HU)

Blanilla + ZO (RO)

22:30 Muy Moi Show (ES) La Sbrindola (IT)   
23:00Aliatrix (CZ) Cano Guru (POR)Georg Viktor Emmanuel (AU)Suncity Brass Band (HU) Blanilla (RO)