Street Music
Festival 2019

12-13-14 July

 

Program / Időbeosztás / Schedule

Vineri / Péntek / Friday

Compas Zollner DRÄXLMAIER TransPink Ecomatrix Redhat Yard Hops and Beats
Scena
Színpad
Stage
Plat. evenimente Coposu
Coposu rendezvénytér
P-ȚA 25 OCTOMBRIE
25 Oktober tér
Piața Libertății
Libertății tér
Pasajul Coposu
Coposu sétány
Malul Somesului
Szamos-part
RedHat Yard
RedHat Yard
Museul de Arta
Művészeti Múzeum
16:00 - 18:00 Karak
18:00 - 18:45 Ziggy Mc Neill (AUS) Naninski (HU) / Otet Light&Fire (RO) Twisted System (SM) 18-18.30 Megahertz (FR) Varkocs (SK) Extreme Blues Dog (BRA) Karak
18:30 - 19:15 Autoportante (IT) Norina Liccardo (IT) Wax on Fridays
19:00 - 19:45 Chris Blaze (EST) Funk You (RO) Joltronome & Dr. Daydreamer PhD Stefan Trubadur (RO) Wax on Fridays
19:30 - 20:15 Compañía Depáso (CHR/IT) Senor Markusen (DE) Wax on Fridays
20:00 - 20:45 Jammal and the Groove Troop (HU) MEM (SM) Stefan Trubadur (RO) Moses Concas (IT) Random Brandon
20:30 - 21:15 Chris Blaze (EST) Extreme Blues Dog (BRA) Random Brandon
21:00 - 21:45 Funk You (RO) Varkocs (SK) Trio Lagatta (IT) Ziggy Mc Neill (AUS) Random Brandon
21:30 - 22:15 Autoportante (IT) Megahertz (FR) Random Brandon
22:00 - 22:45 Moses Concas (IT) 22.15 Compañía Depáso (CHR/IT) Cloud (SM) Joltronome & Dr. Daydreamer (EST/HU) 3DarkSecond (SM) Jammal and the Groove Troop (HU) Dodo
23:00 - 24:00 Senor Markusen (DE) Ziggy Mc Neill (AUS) MEM (SM) 23.15 Trio Lagatta (IT) Twisted System (SM) ARTIST JAM! Dodo

Sambata / Szombat / Saturday

Compas Zollner DRÄXLMAIER TransPink Ecomatrix Redhat Yard Hops and Beats
Scena
Színpad
Stage
Plat. evenimente Coposu
Coposu rendezvénytér
P-ȚA 25 OCTOMBRIE
25 Oktober tér
Piața Libertății
Libertății tér
Pasajul Coposu
Coposu sétány
Malul Somesului
Szamos-part
RedHat Yard
RedHat Yard
Museul de Arta
Művészeti Múzeum
18:00 - 18:45 Extreme Blues Dog (BRA) Norina Liccardo (IT) 3DarkSecond (SM) Naninski (HU) / Otet Light&Fire (RO) MEM (SM) Varkocs (SK) Nihill
18:30 - 19:15 Ziggy McNeill (AUS) Chris Blaze (EST) Nihill
19:00 - 19:45 Autoportante (IT) Megahertz (FR) Cloud (SM) Stefan Trubadur (RO) Nihill
19:30 - 20:15 Compañía Depáso (CHR/IT) Trio Lagatta (IT) Nihill
20:00 - 20:45 Kelet Brass Band (HU) Extreme Blues Dog (BRA) Senor Markusen (DE) Joltronome & Dr. Daydreamer PhD Ugly Astronaut
20:30 - 21:15 Naninski (HU) / Otet Light&Fire (RO) Varkocs (SK) Ugly Astronaut
21:00 - 21:45 Autoportante (IT) Trio Lagatta (IT) Ziggy McNeill (AUS) Moses Concas (IT) Ugly Astronaut
21:30 - 22:15 Compañía Depáso (CHR/IT) 3DarkSecond (SM) Ugly Astronaut
22:00 - 22:45 Suncity Brass (HU) 22.30 Senor Markusen (DE) Chris Blaze (EST) 22.30 Cloud (SM) Joltronome & Dr. Daydreamer PhD Megahertz (FR) Palee
23:00 - 24:00 Martin Harich (SK) Funk You (RO) MEM (SM) 23:30 Stefan Trubadur (RO) Twisted System (SM) Suncity Brass (HU) + ARTIST JAM Palee
24:00 - 2:00 Palee

Duminica / Vasárnap / Sunday

Compas Zollner DRÄXLMAIER TransPink Ecomatrix Redhat Yard Hops and Beats
Scena
Színpad
Stage
Plat. evenimente Coposu
Coposu rendezvénytér
P-ȚA 25 OCTOMBRIE
25 Oktober tér
Piața Libertății
Libertății tér
Pasajul Coposu
Coposu sétány
Malul Somesului
Szamos-part
RedHat Yard
RedHat Yard
Museul de Arta
Művészeti Múzeum
12:00 - 16:00 Remus Miron
16:00 - 17:00 Martin Harich Remus Miron
17:00 - 18:00 3DarkSecond (SM) Megahertz (FR) Varkocs (SK) Extreme Blues Dog (BRA) Ziggy Mc Neill (AUS) Martin Harich (SK)
18:00 - 18:45 Stefan Trubadur (RO) Autoportante (IT) Twisted System (SM) Joltronome & Dr. Daydreamer PhD Funk You (RO) Senor Markusen (DE)
18:30 - 19:15
19:00 - 19:45 MEM (SM) Compañía Depáso (CHR/IT) Martin Harich (SK) SunCity Brass (HU) Cloud (SM) Trio Lagatta (IT)
19:30 - 20:00 19.45 Chris Blaze (EST) 19.45 Otet Light and Fire (RO) Naninski and Figaro (HU)
20:00 - 20:30 AWARDS CEREMONY
20:30 - 21:15 Closing party: Hey Roop Chris Blaze (EST) Joltronome & Dr. Day- dreamer PhD (EST/HU) Funk You (RO) Stefan Trubadur (RO) Extreme Blues Dog (BRA)
21:00 - 21:45
21:30 - 22:15 Moses Concas (IT) Compañía Depáso (CHR/IT) Senor Markusen (DE) Ziggy Mc Neill (AUS) MEM (SM) Afterparty Suncity Brass (HU)
22:30 - 24:00 Megahertz (FR) Trio Lagatta (IT) Dr. DayDreamer DJ set Varkocs (SK) Otet Light and Fire (RO) ARTIST JAM

Sponsors

Gotec Romania - light painting

Auchan - shopping partner

Ford West Satu Mare - Official Car Provider

Main Stage

Piața 25 Octombrie

Piața Libertății

Pasajul Coposu

Somesul Riverside Stage

RedHat Yard Stage

Art Museum Stage

Consiliul Județean Satu Mare

Primăria Municipiului Satu Mare

SZAFKE

The Dome

Tarr Beton

Festic App